Vedd fel a kesztyűt!
Meleg, puha, öltöztet és még sikkes is. Szereted a bőrkesztyűket? Az idei kínálatból válogattunk.
olvass továbbMeleg, puha, öltöztet és még sikkes is. Szereted a bőrkesztyűket? Az idei kínálatból válogattunk.
olvass továbbA téli szezonban nem túlzás a sötét rúzs és szájfény, sőt! Nyugodt szívvel választhatsz karakteres színeket, mint például a padlizsán.
olvass továbbA 2012-es frankfurti European Music Awards háziasszonya Heidi Klum volt. A díjakat pedig javarészt a legfiatalabb tehetségek zsebelték be.
olvass továbbAz egykori kölyökképű focistából sármos, borostás családapa lett. Nem csoda, hogy még mindig megéri David Beckhammel reklámozni.
olvass továbbAz amerikai fehérnemű nagyhatalom ismét tarolt éves showjával, ám idén mi is érintettek voltunk az angyalkák felvonulásában.
olvass továbbIdeje beszerezned a megfelelő esernyőt. Összecsukhatós, hosszú fazon, dizájner darab, vagy egyszerűbb is kapható a boltokban.
olvass továbbLondonban megrendezett sajtótájékoztatóján mutatta be a Levi’s a 2013-as tavaszi-nyári globális kollekcióját.
olvass továbbFűtőszálas, hővisszaverő és vízlepergető kabátok, akár utcai viseletre is.
olvass továbbTévhit, hogy sápaszt. Csak ügyesen kell kombinálni. A nude az őszi-téli szezon aduásza, arannyal párosítva több, mint elegáns, feketével kifinomult.
olvass továbbA kis feketéhez dukál egy pár csodaszép fekete cipellő is. Ahogy farmerral, úgy kosztümmel, ceruzaszoknyával is elegáns.
olvass továbbA Springfield is beállt a környezetvédők sorába, hogy takarékosabb víz- és energia felhasználással gyártson farmerokat.
olvass továbbAz új Chanel szemüveg kollekció ahhoz a barokkos bőséghez nyúl vissza, amely a mademoiselle-ek kosztümékszereit jellemezték.
olvass továbbBeszerezted már a Halloween jelmezed?
olvass továbbEgy hazai kutatás arra kereste a választ, hogy milyen ékszereket viselnek szívesen a magyar hölgyek.
olvass továbbA különleges enteriőrű budapesti üzlet gyönyörű környezetben, a Magyar Állami Operaház közvetlen szomszédságában nyílt meg.
olvass továbbKi mondta, hogy a színes, szilikonos órák csak nyáron viselhetők? Az Io?Ion! olasz divatóra márka modelljei egész évben jól mutatnak a karodon!
olvass továbbSzubjektív dolog a tetoválás, de azért akad pár íratlan szabály.
olvass továbbSztárparádé és több száz rajongó a Covergirls ötödik születésnapján.
olvass továbbAgatha Ruiz de la Prada tárgyai színt visznek a szürke reggelekbe - és még kávézhatsz is velük!
olvass továbbNéhány tervező előtt már külföldön is megnyíltak a divatvilág kapui, így egyre nagyobb rangja van a Budapesti divateseményeknek.
olvass tovább