Ne maradj le a legjobb írásainkról!

Kövess minket Facebookon.

Stylemagazin

bezárom

www.stylemagazin.hu
  • STYLE.HU

    Élni tudni kell

  • DIVAT&STÍLUS
    • Hírek
    • Stílusiskola
    • Celebrity
  • SZÉPSÉG
    • Smink
    • Bőrápolás
    • Hajápolás
    • Illatok
  • KERESD A NŐT
    • Fesztelen mindennapok
    • Lélekhangok
    • Férfi szemmel
    • Szívvonal
    • Férfiszempont
  • STYLELIFE
    • Gasztronómia
    • Otthon & Design
    • Egészség
    • Fitness
    • Stylebusiness
    • Utazás
    • Esküvő
    • Stylekids
    • Style family
  • STYLE LOUNGE
  • STYLENEWS
    • Aktuális
    • Interjúk
    • Mobility
    • Style ART
    • Kultúr-kitérő
    • Rendezvények
  • STYLEHOME
Trendek:
Életstílus
Stylelife - Mi történik a héten?    2025.12.01-07.

Mi történik a héten? 2025.12.01-07.

Stylelife
Stylenews - Mindent a Mikulásról

Mindent a Mikulásról

Stylenews
Keresd a nőt! - Én nem akarom eladni magam

Én nem akarom eladni magam

Keresd a nőt!
Mobility - Manga Panda - Lexus Rz 300e Teszt

Manga Panda - Lexus Rz 300e Teszt

Mobility
Gasztronómia - 10 különleges forró csoki

10 különleges forró csoki

Gasztronómia
Divat & Stílus - Stílusiskola: így viselj fekete miniszoknyákat

Stílusiskola: így viselj fekete miniszoknyákat

Divat & Stílus
Keresd a nőt! - Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak

Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak

Keresd a nőt!
Stylelife - Táplálkozási problémák és hiányállapotok kutyáknál – amikor a bőr és a szőr jelez először

Táplálkozási problémák és hiányállapotok kutyáknál – amikor a bőr és a szőr jelez először

Stylelife
Keresd a nőt! - Mozaikcsalád – 'A mostoha'

Mozaikcsalád – 'A mostoha'

Keresd a nőt!
Keresd a nőt! - Amikor mindenki jobban tudja nálad, hogy neked mi a jó

Amikor mindenki jobban tudja nálad, hogy neked mi a jó

Keresd a nőt!
  1. KERESD A NŐT
  2. Fesztelen mindennapok
  3. Szexrobotok - Intimitásra szükségünk van

Szexrobotok - Intimitásra szükségünk van

  • 2022. július 05.
  • Komment

Öröm, felszabadultság, játékosság, összekapcsolódás, melegség, puhaság, megtartás és megtartottság, megnyílás, egyesülés, nevetgélés, viháncolás, hempergőzés, kreativitás, inspiráció, életerő, kitárulkozás- csupa olyan dolog, amit ha megélünk, imádjuk, de amint elveszítjük, szürkeség, hiány lép az életünkbe. Ha pedig ezen érzések emléke is halovány már, akkor lehet, azt is nehéz megtalálni, mi veszett ki az életünkből pontosan.

  Tetszik
33
  Megosztás Küldés

Intimitásra szükségünk van, éhezzük azt. De mint látjuk, a személyes interakciókban legtöbbünk egyre kényelmetlenebbül érzi magát. Megszoktuk a közösségi felületek által kínált biztonságot. Arc nélküliek lehetünk, nyomozhatunk, véleményezhetünk, reakcióinkat visszavonhatjuk, könnyebben kimagyarázhatjuk. Egy kapcsolatot egy gombnyomással törölhetünk, eltűnhetünk bárki szeme elől. Olyannak mutathatjuk magunkat, amilyenek igazából csak lenni szeretnénk, azt rejthetjük el magunkból, amit csak akarunk. Persze a kérdés: kit is verünk át igazából? 

Mit akarunk elérni? Hogy lájkoljanak, felnézzenek ránk, irigykedjenek, kövessék a példánkat, pozitív visszajelzést adjanak. Szeressenek. Egy olyan belső űrt próbálunk betölteni, ami ezzel a módszerrel betölthetetlen. Így akármekkora tábor rajonghat értünk, semmi nem fog történni, amíg valaki, aki látja a töredezettségünket ott nem lesz, és nem látjuk a tekintetében, hogy minden aljasságunk, hibánk, bűnünk, botlásunk, szégyenünk –azaz emberi mivoltunk- ellenére is ott van, szeret, átölel. Persze feloldoznunk magunkat kell, de amíg ez nincs, addig a másikban sem látjuk meg, tőle sem tudjuk elfogadni.

Szexrobotok - Intimitásra szükségünk van - KERESD A NŐT  - Fesztelen mindennapok - intimitás hiánya, szexrobotok,

Ebből a szempontból tehát valóban több fronton is kárt okozhatunk magunknak ezen alkalmazások használatával. Azonban a minap nem hittem a szememnek, amikor megláttam az elidegenedés következő lépcsőfokát: a szexrobotokat. Őszinte leszek, annyira ledöbbentem és lenyűgöződtem egyben, hogy órákig nem tudtam abbahagyni a különböző videók és cikkek felkutatását.

Elgondolkodtam: tényleg ez a jövő? A gyártók ugyanis ezt állítják. Tényleg annyira képtelenek lennénk intim kapcsolatok kialakítására, hogy többezer dolláros robotokat szállíttatunk házhoz? Pedig az üzletág virágzik, egyre többen fejlesztenek. A legnagyobb gyártó a realdoll nevezetű cég, akik több, mint húsz éve fejlesztik babáikat, de többen próbálkoznak kis garázsokban is, hogy életre keltsék álmaik nőjét.

A babák ára nagyjából háromezer és húszezer dollár között van, attól függően, milyen extrákat kérünk vagy, hogy honnan rendeljük. “Jó hír” azonban, hogy vannak bordélyok is, ahol bérelhetők, így kevesebbért is a magunkévá tehetjük őket. Budapesten is elérhető volt ilyen szolgáltatás, ám a pandémia miatt csődbe ment a hely.

Rendelésnél minden részletet tetszésünk szerint választhatunk ki. A testformát, a mellméretet, huszonnégy féle mellbimbóból a legmegfelelőbbet, a vaginát, annak szőrzetét, a szemszínt, a sminket, a hajat, a körmöket, a szeplőket, a piercinget. Ha pedig szeretnénk transgender babát, akkor kiegészítőként kérhetünk péniszt a hölgyhöz. De ha valaki striákat látna a melleken, a fenéken, a hason, azt is megoldják. 
Egyelőre mozogni nem tudnak, de beszélni igen, és a mimikájuk is egész élethű, bőrük tapintása hasonló a miénkhez, sőt, testük képes a felmelegedésre. Szenzoraik segítségével érzik, hol fogjuk meg őket, megfelelő stimuláció hatására pedig orgazmust játszanak el. Beállíthatjuk a személyiségvonásokat, hogy milyen is legyen választottunk temperamentuma.

A gyártók azt mondják, hisznek abban, hogy húsz éven belül ugyanolyan természetes lesz otthon babát tartani, mint most telefont használni. Persze rengeteg kérdés felmerül, köztük, hogy milyen hatással van mindez a gyerekekre. Erre némely gyártó kitalálta a “családi” üzemmódot, amikor is a robot nem tesz szexuális tartalmú megjegyzéseket, nem kínálja fel magát, ehelyett például viccet mesél.

Azt is állítják, hogy mindez nem veszélyes az emberi kapcsolatokra nézve, sőt, kifejezetten előnyös. Szerintük sokkal jobb, ha a férfiak az olyan vágyaikat, amiket feleségükkel nem tudnak megélni, egy babával teszik, mintsem, hogy bárkinek ártsanak. Szerintük tehát ez egy eszköz, ami segít levezetni a fölös energiákat, az agressziót, a bántalmazást, így tulajdonképpen megvédi a nőket és a gyerekeket. Ezen kívül jó opció azoknak, akik idősek, betegek, bármi miatt túl frusztráló vagy kivitelezhetetlen valódi kapcsolatot kialakítaniuk.

1 / 2. oldal
Következő

  • intimitás hiánya szexrobotok

Tetszett a cikk? Oszd meg másokkal is!

  Tetszik
33
  Megosztás Küldés

Szólj hozzá a cikkhez

Elmúltál 18 éves?

Az oldalon található tartalmak a médiaszolgáltatásokról és a tömegkommunikációról szóló törvény besorolása szerint a kiskorúakra veszélyes kategóriába tartoznak. Ha te kiskorú vagy, semmiképp ne nézd meg őket. Ha felnőtt vagy, és szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot. Ha felnőtt vagy, kattints az igenre.


Igen Nem

Stylemagazin.hu

    Kapcsolódó cikkek
    Szexrobotok - Intimitásra szükségünk van - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Szexrobotok - Intimitásra szükségünk van
    • Keresd a nőt!
    Heti top 10A hét legjobb írásai
    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád?
    • Keresd a nőt!
    10 film, ami után elhiszed, hogy létezik az az egy, igaz szerelem - Stylenews, divat, életmód, stílus
    10 film, ami után elhiszed, hogy létezik az az egy, igaz szerelem
    • Stylenews
    Addig tényleg nem számít komolynak egy kapcsolat, amíg nincs közös életterület? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Addig tényleg nem számít komolynak egy kapcsolat, amíg nincs közös életterület?
    • Keresd a nőt!
    30 romantikus vígjáték téli estékre
    Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak
    Nők, a kombinálás mesterei
    Öreg lelkek felnőtté válása
    10 különleges forró csoki
    5 dolog, amit senki sem mond el, mielőtt elkezdesz jógázni
    A tökéletes téli édesség: gőzgombóc recept

    @StyleHu követése

    Kövess minket Instagramon

    RSS csatornáink
    Legfrissebb cikkek
    Divat & Stílus
    Szépség
    Életmód
    Otthon & Design
    Stylelife

    DIVAT&STÍLUS

    • Hírek
    • Stílusiskola
    • Celebrity

    SZÉPSÉG

    • Smink
    • Bőrápolás
    • Hajápolás
    • Illatok

    KERESD A NŐT

    • Fesztelen mindennapok
    • Lélekhangok
    • Férfi szemmel
    • Szívvonal
    • Férfiszempont

    STYLELIFE

    • Gasztronómia
    • Otthon & Design
    • Egészség
    • Fitness
    • Stylebusiness
    • Utazás
    • Esküvő
    • Stylekids
    • Style family

    STYLE LOUNGE

    STYLENEWS

    • Aktuális
    • Interjúk
    • Mobility
    • Style ART
    • Kultúr-kitérő
    • Rendezvények

    STYLEHOME

    • kapcsolat
    • jogi nyilatkozat
    • impresszum
    • adatvedelem
    • rss
    © Stylemagazin.hu Copyright 2007-2025 | WebSite NetSolution Media Zrt.
    • STYLE.HU

      Élni tudni kell

    • DIVAT&STÍLUS
      • Hírek
      • Stílusiskola
      • Celebrity
    • SZÉPSÉG
      • Smink
      • Bőrápolás
      • Hajápolás
      • Illatok
    • KERESD A NŐT
      • Fesztelen mindennapok
      • Lélekhangok
      • Férfi szemmel
      • Szívvonal
      • Férfiszempont
    • STYLELIFE
      • Gasztronómia
      • Otthon & Design
      • Egészség
      • Fitness
      • Stylebusiness
      • Utazás
      • Esküvő
      • Stylekids
      • Style family
    • STYLE LOUNGE
    • STYLENEWS
      • Aktuális
      • Interjúk
      • Mobility
      • Style ART
      • Kultúr-kitérő
      • Rendezvények
    • STYLEHOME
    • MENSTYLE.HU