Ne maradj le a legjobb írásainkról!

Kövess minket Facebookon.

Stylemagazin

bezárom

www.stylemagazin.hu
  • STYLE.HU

    Élni tudni kell

  • DIVAT&STÍLUS
    • Hírek
    • Stílusiskola
    • Celebrity
  • SZÉPSÉG
    • Smink
    • Bőrápolás
    • Hajápolás
    • Illatok
  • KERESD A NŐT
    • Fesztelen mindennapok
    • Lélekhangok
    • Férfi szemmel
    • Szívvonal
    • Férfiszempont
  • STYLELIFE
    • Gasztronómia
    • Otthon & Design
    • Egészség
    • Fitness
    • Stylebusiness
    • Utazás
    • Esküvő
    • Stylekids
    • Style family
  • STYLE LOUNGE
  • STYLENEWS
    • Aktuális
    • Interjúk
    • Mobility
    • Style ART
    • Kultúr-kitérő
    • Rendezvények
  • STYLEHOME
Trendek:
Életstílus
Stylelife - Mi történik a héten?    2025.12.01-07.

Mi történik a héten? 2025.12.01-07.

Stylelife
Keresd a nőt! - Hogyan hat a ciklusod az érzelmi reakcióidra?

Hogyan hat a ciklusod az érzelmi reakcióidra?

Keresd a nőt!
Stylenews - Mindent a Mikulásról

Mindent a Mikulásról

Stylenews
Keresd a nőt! - Miért pont ő? – A szerelem logikája, amit a pszichológia is alátámaszt

Miért pont ő? – A szerelem logikája, amit a pszichológia is alátámaszt

Keresd a nőt!
Stylelife - Öreg lelkek felnőtté válása

Öreg lelkek felnőtté válása

Stylelife
Mobility - Manga Panda - Lexus Rz 300e Teszt

Manga Panda - Lexus Rz 300e Teszt

Mobility
Gasztronómia - 10 különleges forró csoki

10 különleges forró csoki

Gasztronómia
Divat & Stílus - Stílusiskola: így viselj fekete miniszoknyákat

Stílusiskola: így viselj fekete miniszoknyákat

Divat & Stílus
Keresd a nőt! - Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak

Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak

Keresd a nőt!
Keresd a nőt! - Mozaikcsalád – 'A mostoha'

Mozaikcsalád – 'A mostoha'

Keresd a nőt!
Keresd a nőt! - Amikor mindenki jobban tudja nálad, hogy neked mi a jó

Amikor mindenki jobban tudja nálad, hogy neked mi a jó

Keresd a nőt!
  1. DIVAT&STÍLUS
  2. Hírek
  3. Modellversenyek egy booker szemszögéből

Modellversenyek egy booker szemszögéből

  • 2012. április 07.
  • Komment

Előző héten már közöltünk egy beszámolót Pethő Bálinttól, a VM Modellügynökség bookerétől a New York-i divathétről. Most modellversenyekről, és a hazai piaci helyzetről olvashattok.

  Megosztás Küldés

A sorozat első részét ITT találjátok.

Modellversenyek egy booker szemszögéből - DIVAT&STÍLUS - Hírek  - casting, Cathy, Kate Kondas, Pethő Bálint, Supermodels, Valentine, verseny, VM models,

Pethő Bálint - VM Modelügynökség

Fotó: Maklári Tót Attila - MTAphoto

A VM Supermodel versenyről

Minden évben, júniusban saját szervezésű modellversenyt hirdetünk, ez a VM Supermodel. Az idei szezonban dolgozó kilenc lányunk közül ötöt ezen a versenyen fedeztünk fel az elmúlt 3 évben (Kate, Lisa, Polett, Cathy és Monica). A versenyünk lényege az, hogy idehozzuk Budapestre a világ vezető ügynökségeit New Yorkból, Párizsból, Londonból es Milánóból (plusz tavaly spanyol, német, japán es izraeli ügynökségek is ültek a zsűriben) es bemutatjuk nekik azt a 12 lányt, akit a verseny előtti másfél hónapban sikerült kiválasztanunk az országszerte zajló castingjaink során.

Modellversenyek egy booker szemszögéből - DIVAT&STÍLUS - Hírek  - casting, Cathy, Kate Kondas, Pethő Bálint, Supermodels, Valentine, verseny, VM models,

2011-es casting


A legtöbb hazai verseny győztese továbbjut egy külföldi döntőre, ahol az összes többi nemzet nyerteseivel egy újabb fordulón vesz részt. 150 lányból az első háromé a dicsőség, a többi hazautazik. Az elmúlt 4 évben az összes ilyen verseny magyar győztesei díj és szerződések nélkül jöttek haza, és utána apró ügynökségeknél dolgoztak külföldön, miközben idehaza sztárolták őket a médiában. Ezzel szemben nekünk egyrészt akár ezeknél az ügynökségeknél mar most több modellünk van, másrészt a verseny kapcsán óriási különbség, hogy nálunk a top ügynökök itt ülnek a zsűriben személyesen, azonnal szerződést ajánlanak azoknak. akik tetszenek nekik, és, mint a példa mutatja, a verseny után pár hónappal a lányok már a New yorki es a párizsi divathéten dolgoznak…

Profizmus és nemzetközi kapcsolatrendszer


Minket nem a pénz érdekel, nem a szponzorok, vagy a hazai média felhajtás. Minket csak az érdekel hogy megfelelő lányokat találjunk, minél gyorsabban „felépítsük” őket, és kijussanak a lehető legmegfelelőbb ügynökségekhez, a legjobb piacokra. Nem foglalkozunk a hazai viszonyokkal, és nem kötünk kompromisszumokat. Tudjuk, mit és hogyan akarunk, szerencsére mára már minden ehhez szükséges feltétel adott es rendelkezésünkre áll ahhoz, hogy meg is tudjuk valósítani. A nemzetközi kapcsolatrendszerünk pedig azt gondolom toronymagasan a legerősebb idehaza, így gyakorlatilag megengedhetjük magunknak, hogy azzal dolgozzunk, akivel mi akarunk.

Modellversenyek egy booker szemszögéből - DIVAT&STÍLUS - Hírek  - casting, Cathy, Kate Kondas, Pethő Bálint, Supermodels, Valentine, verseny, VM models,

Cathy, a tavalyi VM Supermodels győztese



"Nincs uram-bátyám viszony"


Vannak itthon olyan piaci szereplők, akikkel nem szeretnénk dolgozni, és vannak, akikkel igen. Ahol azt tapasztaljuk, hogy a „régi szép időkből” itt maradt uram-bátyám viszonyok alapján, és nem szakmai érvek es metódusok alapján dolgoznak, ott nem szeretnénk a nevünket adni a produkcióhoz. Ahol profizmust tapasztalunk, ott viszont minden további nélkül, örömmel ott vagyunk, ha hívnak. Ez nem barátság kérdése. Egyszerűen arról van szó, hogy a modelljeinket így a számunkra legmegfelelőbb módon tudjuk felépíteni, meg is tudjuk védeni őket a hazai piacon tapasztalható furcsa és számunkra szükségtelen eseményektől és szerencsére, mivel saját stúdiónk, saját fotósaink és saját stábunk is van.
Mindezt ingyenesen és a legprofibb szakmai körülmények között tudjuk biztosítani számukra.
A hazai munkákat amúgy sem nagyon tudjuk használni külföldön a komolyabb piacokon, mert itthon nagyon nehéz olyan minőségű anyagokat produkálni amit külföldön is bent tartanak a modellek könyvében. A hazai modelldíjak pedig sajnos meg sem közelítik azt a szintet, amit külföldön kérünk a modelljeinkért. Ezért van az, hogy inkább azokkal dolgozunk, akiknél tudjuk, hogy az együttműködés a modell fejlődését segíti. Az anyagiak idehaza másodlagosak.


De hála istennek, azért idehaza is vannak nagyon profi, nemzetközileg is elismert szakemberek, akikkel öröm együtt dolgozni, és akiknek barmikor szívesen segítünk, ha tudunk. Külön kiemelném a The Room alkotó csapatát, de az esetek többségében mi nem is a magazint, vagy a divatházat nézzük amikor mérlegelünk, hanem a stábot, azon belül is a legfontosabb a fotós személye és a koncepció.

Jelentkezés a versenyre

Modellversenyek egy booker szemszögéből - DIVAT&STÍLUS - Hírek  - casting, Cathy, Kate Kondas, Pethő Bálint, Supermodels, Valentine, verseny, VM models,



A modellversenyre még nem indultak el a válogatások, de persze ettől még nyitott szemmel járunk, és mar most találtunk 3-4 olyan lányt, aki nagyon komoly eséllyel indul majd a versenybe való bekerülésért. A hivatalos válogatások április végén kezdődnek majd, terveink szerint 12 városba látogatunk majd el, de ettől függetlenül minden héten hétfőtől csütörtökig lehet nálunk jelentkezni személyesen, a budapesti irodánkban. Hétvégén általában valamelyik vidéki nagyvárosban, vagy fővárosi bevásárlóközpontban leszünk. Ettől függetlenül a leggyorsabb, ha a honlapunkon jelentkeznek az érdeklődők.( www.vmmodel.hu )
A jelentkezés teljesen ingyenes, így mindenkit várunk szeretettel. Elsősorban 14-18 év közötti lányokat keresünk, 173-182 cm- es testmagassággal, nyúlánk, vékony testalkattal, természetes külsővel.
Sok esetben azok lesznek a legjobb modellek, akik először nem is gondolták magukról, hogy alkalmasak lehetnek, így azt mondom, sosem lehet tudni. Nincs veszítenivalótok. Ha érdekel a szakma, gyertek, és majd mi eldöntjük, hogy ki az, akiben van potenciál.

  • casting Cathy Kate Kondas Pethő Bálint Supermodels Valentine verseny VM models

Tetszett a cikk? Oszd meg másokkal is!

  Megosztás Küldés

Szólj hozzá a cikkhez

Stylemagazin.hu

    Kapcsolódó cikkek
    Újra itt a gokartszezon - Autó & Motor, divat, életmód, stílus
    Újra itt a gokartszezon
    • Autó & Motor
    Érkezik a tavasz, indul a gokartszezon - Stylenews, divat, életmód, stílus
    Érkezik a tavasz, indul a gokartszezon
    • Stylenews
    Extreme E: Nem kell aggódnia Hamiltonnak, Buttonnak és Rosbergnek az Arab-sivatagban versenyző pilótáikért
    OLASZ FINÁLÉ A LEGAUTÓSPORTOSABB VADASPARKBAN
    Heti top 10A hét legjobb írásai
    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád?
    • Keresd a nőt!
    Addig tényleg nem számít komolynak egy kapcsolat, amíg nincs közös életterület? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Addig tényleg nem számít komolynak egy kapcsolat, amíg nincs közös életterület?
    • Keresd a nőt!
    30 romantikus vígjáték téli estékre - Stylenews, divat, életmód, stílus
    30 romantikus vígjáték téli estékre
    • Stylenews
    Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak
    Köszönöm, hogy összetörted a szívem, mert így erősebb lettem, mint valaha voltam
    Top10: adventi koszorú ötletek olyanoknak, akik folyamatos késésben vannak
    Nők, a kombinálás mesterei
    Öreg lelkek felnőtté válása
    Tartsd távol magad az ártó személyektől, idővel megérkezik a neked való
    10 különleges forró csoki

    Kapcsolódó cikkek

    Újra itt a gokartszezon

    Újra itt a gokartszezon

    Érkezik a tavasz, indul a gokartszezon

    Érkezik a tavasz, indul a gokartszezon

    Extreme E: Nem kell aggódnia Hamiltonnak, Buttonnak és Rosbergnek az Arab-sivatagban versenyző pilótáikért

    Extreme E: Nem kell aggódnia Hamiltonnak, Buttonnak és Rosbergnek az Arab-sivatagban versenyző pilótáikért

    OLASZ FINÁLÉ A LEGAUTÓSPORTOSABB VADASPARKBAN

    OLASZ FINÁLÉ A LEGAUTÓSPORTOSABB VADASPARKBAN

    Bajnoki címek küszöbén

    Bajnoki címek küszöbén

    Szezonzáró hétvége a drivingcamp gokart pályáján

    Szezonzáró hétvége a drivingcamp gokart pályáján


    @StyleHu követése

    Kövess minket Instagramon

    RSS csatornáink
    Legfrissebb cikkek
    Divat & Stílus
    Szépség
    Életmód
    Otthon & Design
    Stylelife

    DIVAT&STÍLUS

    • Hírek
    • Stílusiskola
    • Celebrity

    SZÉPSÉG

    • Smink
    • Bőrápolás
    • Hajápolás
    • Illatok

    KERESD A NŐT

    • Fesztelen mindennapok
    • Lélekhangok
    • Férfi szemmel
    • Szívvonal
    • Férfiszempont

    STYLELIFE

    • Gasztronómia
    • Otthon & Design
    • Egészség
    • Fitness
    • Stylebusiness
    • Utazás
    • Esküvő
    • Stylekids
    • Style family

    STYLE LOUNGE

    STYLENEWS

    • Aktuális
    • Interjúk
    • Mobility
    • Style ART
    • Kultúr-kitérő
    • Rendezvények

    STYLEHOME

    • kapcsolat
    • jogi nyilatkozat
    • impresszum
    • adatvedelem
    • rss
    © Stylemagazin.hu Copyright 2007-2025 | WebSite NetSolution Media Zrt.
    • STYLE.HU

      Élni tudni kell

    • DIVAT&STÍLUS
      • Hírek
      • Stílusiskola
      • Celebrity
    • SZÉPSÉG
      • Smink
      • Bőrápolás
      • Hajápolás
      • Illatok
    • KERESD A NŐT
      • Fesztelen mindennapok
      • Lélekhangok
      • Férfi szemmel
      • Szívvonal
      • Férfiszempont
    • STYLELIFE
      • Gasztronómia
      • Otthon & Design
      • Egészség
      • Fitness
      • Stylebusiness
      • Utazás
      • Esküvő
      • Stylekids
      • Style family
    • STYLE LOUNGE
    • STYLENEWS
      • Aktuális
      • Interjúk
      • Mobility
      • Style ART
      • Kultúr-kitérő
      • Rendezvények
    • STYLEHOME
    • MENSTYLE.HU