Arra utaló jelek, hogy valaki féltékeny rád

A féltékenység nagyon sokszor azt jelenti, hogy valamit jól csinálhatsz, hiszen féltékenyek rád, fenyegetettséget jelentesz számukra. Lehet, hogy ez a részedről nem szándékos, mégis ezt váltod ki belőle és igyekszik felvenni veled a versenyt, hogy megtartsa a pozícióját. A következő jelek utalnak féltékenységre:

olvass tovább

Olasz meló formulával

• 2019. március 11.

A 2019-es versenyszezonban először nem hazai pályán tette meg az első köröket a Gender Racing Team, hanem az olasz Adria International Raceway-t vették célba az első tesztekhez, ahol a GRT minden versenyzői generációja képviseltette magát.

Az egyéniség ott kezdődik, ahol az összehasonlítás véget ér - Búcsúzunk Karl Lagerfeld-től

• 2019. február 19.

Bár igyekezett titkolni valódi születési dátumát, Karl Lagerfeld 1933. szeptember 10-én született Hamburgban, egy jómódú tejgyáros fiaként. 1955-ben díjat nyert egy rangos versenyen az egyik saját tervezésű női kabátjával, ezután kapott állást Pierre Balmainnél, majd dolgozott Valentinonál, és a Fendinél is addig, amíg a Chanel-ház vezető tervezője lett. A divatvilág igazi legendája volt, két lábon járó divattörténelem, aki egyeseket megbotránkoztatott, másokat pedig szórakoztatott pikírt humorával és aranyköpéseivel. A mai napon, 85 évesen hunyt el. Nyugodjon békében!

Legyetek Ti is Világjárók! Nyerjetek ajándék osztálykirándulást!

• 2019. február 08.

A Világjáró Utazási Magazin izgalmas nyereményjátékot hirdet általános iskolák és gimnáziumok számára. A nyertes osztály egy fantasztikus ausztriai utazáson vehet részt. Azonban, mint a versenyeken általában, nem csak a nyeremény izgalmas, hanem a játék is: egy jó kis élménybeszámolót várnak a pályázóktól, fotókkal illusztrálva.

A Gender Racingé 2018 legígéretesebb versenyzője

• 2019. január 11.

Az elmúlt hétvégén egy kellemes hangulatú díjátadó gálán vehették át az elért eredményekért járó díjakat a 2018-as MNASZ He-Do Hankook Autós Gyorsasági Országos Bajnokság versenyzői és csapatai. A győzelmi serlegekből szerencsére a Gender Racing Team versenyzőinek is jutott bőven, hiszen a csapat az idei évben is a hazai gyorsasági autósport legsikeresebb alakulata volt a kategóriájában.

A szexuális vonzerő titkai

Amikor gőzerővel szexológusnak készültem ez volt a szakdolgozatom címe. Még TDK versenyen is rész vettem vele, előadást tartottam róla, és amellett, hogy 3. helyezett lettem, még a közönségdíjat is bezsebeltem A szakdolgozatom mind a mai napig itt virít a polcomon, szép vörös bőrbe kötve (a feketét nem találtam megfelelőnek ehhez a témához).

Novemberi körözés - Tesztnapot tartott a Gender Racing Team a Hungaroringen

• 2018. november 28.

A szokatlanul enyhe novemberi időjárást kihasználva a közelmúltban még egy utolsó tesztnapot tartott a Gender Racing Team a Hungaroringen. A teszten a csapat három autója gurult pályára a novemberi napsütésben, köztük a csapat legújabb és legfiatalabb versenyzője mellett egy újabb fiatal gokartos tehetség is megtehette első formula autós köreit a Hungaroringen.

Michelisz Norbert ihlette a Hyundai új autóját

• 2018. november 07.

Különleges limitált szériát dob piacra a Hyundai hazai importőre, az i30 N modellből, melyet a márka hazai nagykövete, Michelisz Norbert ihletett. A WTRC idei szezonjában is sikeresen versenyző, hazánkban és nemzetközi szinten is méltán elismert autóversenyző ezúttal egy egyedi megjelenésű, sorszámozott kiadás névadójaként működött együtt a márka hazai képviseletével.