Csütörtökön kezdődik a II. Zsolnay Fesztivál
Kulturális minőség és minőségi kultúra: a II. Zsolnay Fesztivált május 16 – 20. között szervezi meg a Zsolnay Örökségkezelő NKft. Pécsett, a Zsolnay Kulturális Negyedben.
olvass továbbKulturális minőség és minőségi kultúra: a II. Zsolnay Fesztivált május 16 – 20. között szervezi meg a Zsolnay Örökségkezelő NKft. Pécsett, a Zsolnay Kulturális Negyedben.
olvass továbbTe sem szereted a zsúfolt edzőtermeket, bámészkodó szemeket? Szeretnél szakember által készített személyre szabott edzésterv alapján edzeni? Gyors és hatékony edzésmódszerre vágysz? Akkor a Nice Body Wellness a Te igényeid alapján jött létre.
olvass továbbHogy mi váltja fel a kényelem diktálta magányosodást, és a mindenre való azonnali reagálás kényszerét, nem tudni.
olvass továbbMég mindig spárga, spárga, spárga! Ezt a szendvicskrémet hívhatnánk amolyan bruschettának is. Ropogós, krémes, olívaolajos, fincsi. Öt perc alatt elkészül, ráadásként egy-két napig hűtőben is tárolható.
olvass továbbGyermekvárás közben, de sokszor már azt megelőzően is, akarva-akaratlanul elvárások alakulnak ki az anyukákban, milyen gyermeket szeretnének, hogyan töltik majd közös életüket, milyen lesz a gyermeknevelés.
olvass továbbAz új SEAT Leon tele van meglepetéssel. A kedvencünk, hogy fényszórói teljes LED-technológiával készültek.
olvass továbbÉpp az Október 6-a utca egyik éttermében távolítom el mandzsettagombjaim, míg dekoratív kísérőm hívogató dekoltázsában és egy pohár testes vörösben oldódom fel. Komótosan.
olvass továbbJúnius 21-én, a Zene Ünnepén az Európa Kiadó húsz év után új anyaggal jelentkezik, és új felállásban ad koncertet a Millenárison, a VilágVeleje Nyár 2013 keretén belül.
olvass továbbOdakint madárcsicsergéstől hangos az erdő, már előbújtak a Héricsek, Hajnalkák és Gyöngyikék. A mohába öltözött terebélyes tölgy lábánál, imitt-amott látni még lila Ibolyákat is, bátran utat tör magának a földes úton a korai csalán.
olvass továbbIdén nyolcadik alkalommal rendezik meg a Kárpát-medencei Borászok és Zenészek Találkozóját.
olvass továbbHol vannak azok az évek, amikor a TV maci dallamos fogmosására szenderedtünk el a kanapén? Hová lett Frakk, Pumukli, a vasárnapi kacsamesék, vagy a tüneményes Disney figurák? Hová tűntek az értékelhető műsorok? És vajon mit nézünk ma helyettük?
olvass továbbKávéházi sorozatunkban elsőként, a 10 éves jubileumát ünneplő Spinoza Kávéházat mutatjuk be. Budapest belvárosában, a Dob utca nyüzsgésében találtunk rá erre a tradicionális étterem-kávézóra, ahol a színházi élet szerelmesei is megtalálják számukra a kulturális csemegét.
olvass továbbMoldvai csángó népzenészek, kínai művészek és a fesztivál több fellépőjének közreműködésével kihirdették a filmes és a Párhuzamos Kultúráért díjakat a 23. Mediawave Együttlét zárónapján.
olvass továbbTojáskrémes- vízitormás wasabis szendvics répával és bacon-nel – ebédre!
olvass továbbŐszes haján megcsillan a fény, hosszasan nézem őt, ahogy ott ül az ő kis virágos kertjében, emlékektől fáradt arcán, a napsugár megvilágítja kedvesen gyűrt ráncait.
olvass továbbAkár utazol, akár a városban intézed a dolgaid, ha Leon is veled megy, biztonságban tudhatod a családod.
olvass továbbCarolina Herrera, Diane von Furstenberg, Jean Paul Gaultier kalapács alá kerül. Vagyis az Andy Warhol szemüvegén keresztül kreált portréik, amelyek a legendás diszkókorszak legfényesebb helyszínén, a Studio 54-ben készültek.
olvass továbbSztárok tökéletesre retusált fotókon és a való életben. Lássuk, vajon ki, mit csal le magáról Hollywoodban?
olvass továbbLássuk, hogyan örülnek a királyi családban a születendő trónörökösnek. Az úgynevezett babaváró bulin készült fotókról Katalin hercegné, Erzsébet királynő, Pippa és Camilla mosolyog le ránk, az alattvalókra.
olvass továbbHolnap kezdődik a 23. Mediawave Nemzetközi Film és Zenei Együttlét!
olvass tovább