Kulcsszó keresés /

A Gender Racingé 2018 legígéretesebb versenyzője

• 2019. január 11.

Az elmúlt hétvégén egy kellemes hangulatú díjátadó gálán vehették át az elért eredményekért járó díjakat a 2018-as MNASZ He-Do Hankook Autós Gyorsasági Országos Bajnokság versenyzői és csapatai. A győzelmi serlegekből szerencsére a Gender Racing Team versenyzőinek is jutott bőven, hiszen a csapat az idei évben is a hazai gyorsasági autósport legsikeresebb alakulata volt a kategóriájában.

olvass tovább

Serlegeső a Slovakiaringen!

• 2018. augusztus 31.

Az Ausztriában rendezett második bajnoki hétvége után ahol a lezúduló eső tette nehézzé a körülményeket, most az elmúlt hétvégén a Slovakiaringen az extrém hőség nehezítette meg a Gender Racing versenyzőinek a dolgát. A kánikulai hőség alaposan próbára tette a versenyzőket és a technikát is. Ezért a csapat versenyzői külön edzésekkel is készültek a hőségre, valamint a Fit4Race egyik személyi edzője a helyszínen is felügyelte, hogy a bemelegítés mellett a kellő folyadékpótlásra is maximálisan odafigyeljenek.

Az UEFA Champions League kupája Budapestre érkezett

• 2009. október 12.

Három európai országon átvezető látványos utazás után az UniCredit Csoport Budapestre hozta az eredeti, az UEFA Champions League győztesének járó kupát. A labdarúgás legrangosabb klubszintű versenysorozatát bemutató UEFA Champions League Trophy Tour 2009 az UniCredit Csoport és a BL, az UEFA Champions League hároméves partneri együttműködésének nagyszabású nyitó eseménye.