Kulcsszó keresés /

Felemás hétvége Horvátországban

• 2020. augusztus 04.

Grobnikban folytatódott a Gender Racing Team számára az idei versenyévad. Az izgalmas vonalvezetésű, nagy szintkülönbségekkel rendelkező pálya és a változó időjárás különleges kihívást kínált a csapat két fiatal versenyzőjének. Viszont olyan izgalmakra melyek a versenyhétvége első felében bekövetkeztek senki nem számított.

olvass tovább

Folytatás a Horvát „tengerparton”

• 2020. július 27.

A horvátországi Grobnik Circuit-en folytatódik a 2020-as versenyszezon a Gender Racing számára a Rijeka melletti pályán. A csapat tavaly versenyzett először a hosszú múltra visszatekintő versenypályán melynek izgalmas vonalvezetésű aszfaltcsíkját nemrégiben újították fel, és amely nagy szintkülönbségeivel különleges kihívást kínál a versenyzőknek.

Film emlékek: Elveszett jelentés

Az utóbbi hónapokban világszerte milliókban volt mérhető azoknak a száma, akik mélységében élték meg az elszigeteltséget egyedülállóként. Míg a családok éppen egymás tyúkszemén tapostak versengve, egymás idegein pengettek soha véget nem érő metálfutamokat, addig a másik végletben számtalan facér férfira, nőre szakadt rá a csend. Vagy a magány. Az elszigeteltség érzése. Ez az érzés azonban nem csak az ilyen emberek “kiváltsága”.

Ötven ház verseng 2020 legjobb téglaépülete címért

• 2020. június 16.

Az elmúlt hetekben 50 pályaműre szűkítette a zsűri a „Brick Award 2020” listáját, amelyből végül szeptemberben kiválasztják a világ legjobbjainak tartott téglaépületeit és téglaépítészeti megoldásait. A Wienerberger által alapított nemzetközi pályázatra idén 55 országból több mint 600 projektet neveztek. A 2004-ben életre hívott Brick Awardnak már komoly magyar vonatkozása is van, hiszen 2006-ban a nagydíjat Cságoly Ferenc és Keller Ferenc által tervezett pécsi ház nyerte el.

KISS NORBI ÚJRA MAGYAR VERSENYCSAPATTAL ÁLL RAJTHOZ A FIA ETRC KAMION EURÓPA - BAJNOKSÁGBAN

• 2020. május 25.

A kétszeres kamion Európa-bajnok hónapok óta javában készül csapatával az új kihívásra, a harmadik kontinens bajnoki cím megszerzésére. A versenykamion az ország egyik legjobban felszerelt műhelyében szakértő kezek gondos munkájának köszönhetően nyerte el végleges formáját, festését, és amennyiben minden csavar a helyére kerül a RÉVÉSZ TRUCK RACING TEAM elindul, hogy meghódítsa Európa legendás versenypályáit.

Végre újra a valódi versenypályán!

• 2020. május 19.

Év elején nem gondoltuk volna, hogy ilyen sok várakozás után a Gender Racing új F4-es versenyautója lesz az első, ami idén először felgurulhat körözni a Hungaroring aszfaltjára a fránya COVID okozta kényszerszünetet követően. Viszont talán abban is volt valami emblematikus, hogy a hazai autósport legsikeresebb formula autós és a legsikeresebb túraautós csapatai egy közös teszten éleszthették fel a Hungaroringet idén a kényszerűen hosszúra nyúlt téli és tavaszi várakozás után.

KÜLÖNLEGES HAZAI MŰVÉSZETI PROJEKT FŐSZEREPLŐJE VOLT A VADONATÚJ TOYOTA PROACE CITY VERSO

• 2020. május 04.

A Marie Claire magazin idén is meghirdette immáron hagyományosnak tekinthető tematikus fotópályázatát, amelynek témája ezúttal a “Tágítsd ki a teret!” felhívás volt. Az idei pályázat főtámogatója a Toyota volt, amelynek vadonatúj modellje, a napokban márkakereskedésekbe érkező, a nagycsaládos autóvásárlási program egyik nagy favoritjának Toyota Proace City Verso önmagában is felel a felhívásban megfogalmazottakra. Éppen ezért a Toyota felkérte az elismert fotóművészt, Radisics Milánt, hogy versenyen kívül készítsen egy az erre a tematikára felelő egyedi fotósorozatot a modellről.