Kulcsszó keresés /

Hazai közönség előtt állt dobogóra Kiss Norbert

• 2019. június 25.

Hazai futamán dobogóra állhatott Kiss Norbert. A kamion Európa-bajnokságban szereplő magyar versenyző a sorozat második fordulóján mind a négy versenyen pontot szerzett a Hungaroringen. A Tankpool24 szombathelyi pilótája egy harmadik, egy ötödik és két hatodik hellyel zárta a magyarországi fordulót.

olvass tovább

A lányok sem cukorból vannak

• 2014. június 04.

Interjú Papp Dóra labdarúgóval, aki kilenc éves kora óta focizik, jelenleg az MTK Hungária FC csapat labdarúgója, huszonegyszeres válogatott játékos. A véletlen hozta úgy, hogy kislányként a foci mellett döntött. Papp Dórát a Szombathelyről indult karrierjéről, valamint a világ egyik legsikeresebb sportágáról faggattuk.

Idén Nyíregyházára költözik a magyar dal

• 2011. április 05.

Szeptember 11-én Nyíregyházéra költözik a magyar dal, miután Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelye megelőzte a címre szintén pályázó Egert (a tavalyi fővárost), Esztergomot, Paksot, Szarvast és Szombathelyt; a magyar dal napját idén szeptember 11-én rendezik meg országszerte.