Miért a MILF?
A MILF napjaink feltörekvő feminin generációja. Minden nő megkaphatja a címkét, ha már nem húszéves, a harmincat is már jócskán elhagyta, mégis dögös és szexi anyuka, mely erős, tudatos, vagy tudattalan erotikus kisugárzással párosul. Ápolt, igényes és azt sugallja a külvilág felé, hogy tökéletesen elégedett az életével és önmagával. Külsejével fontos üzenetet közvetít a környezetének: az izgalmas női kisugárzás, és a vonzó, kívánatos megjelenés nem múlik el a fiatalsággal.
Egy milf típusú nő merész és érett, mint a jó bor, nincsenek önértékelési zavarai, vagy ha mégis, azt ügyesen palástolja. Az élet akadályait irigylésre méltóan és leginkább önállóan, férfisegítség nélkül küzdi le. Hamar begyakorolta a mondatokat, melyek úgy kezdődnek, hogy „ne”. Úgy, mint ne segíts, ne adj tanácsot, ne ellenőrizz, ne telepedj rám, ne kötődj hozzám és ne vegyél el feleségül.
A férfiak bevallják, vagy sem, odavannak a milfekért, de nevezhetjük őket kaguároknak, vagy pumáknak is. Mert tökéletes menedékhelyek szingli huszonéves bevállalós kalandorok, elköteleződésre még képtelen korai harmincas szingli férfiak és szintén harmincas, esetleg negyvenes házasságukban halálosan unatkozó, szexuális ridegtartásban élő férjek számára. A milfek olyanok, mint az ivókutak, vagy nemzőképes korosztálytól független, éhes férfi etetőhelyek, olyanok, mint a szirének a kikötőkben. Meg lehet az ölükben pihenni, szellemi és testi táplálék is kapható náluk bőven. Azonban egy milf soha nem eladó, mindent a saját komfortérzetéért, és gyönyöréért tesz. Ezekkel a nőkkel, semmi baj nincsen, egy valamit szeretnének csak, azt hogy valaki karban tartsa a testüket, a lelki oldalt majd megoldják ők. Egy kötelékfóbiában szenvedő harmincéves férfi számára ez maga az édenkert. Mert ez a nő biztosan nem fogja polipként ráfonni magát, nem fogja számon kérni, nem hívogatja, és nem turkál a múltjában vagy a magánéletében. Ez egy olyan kapcsolat, ahol csak elvenni kell, mégis viszonylag sokáig fenntartható. Egy milf nem hisztizik, és nem húzza fel az orrát, amiért nem hívták fel. Majd ő telefonál. Ne legyenek senkinek fenntartásai, ő tökéletesen ugyanolyan, mint a férfi, csak vaginája van. Nem mimóza, nem lelkizik, ha a férfi szakít, nem megy utána és nem kiabálja addig a nevét, amíg az meg nem unja és vissza nem tér hozzá. A fiatal hímet úgy kezeli, mint egy finom édességet, vagy egy különleges kulináris élményt, ha minden ízt kiszívott belőle, akkor tovább áll, új élményekre vágyik.
Tetszett a cikk? Oszd meg másokkal is!
Szólj hozzá a cikkhez