Ne maradj le a legjobb írásainkról!

Kövess minket Facebookon.

Stylemagazin

bezárom

www.stylemagazin.hu
  • STYLE.HU

    Élni tudni kell

  • DIVAT&STÍLUS
    • Hírek
    • Stílusiskola
    • Celebrity
  • SZÉPSÉG
    • Smink
    • Bőrápolás
    • Hajápolás
    • Illatok
  • KERESD A NŐT
    • Fesztelen mindennapok
    • Lélekhangok
    • Férfi szemmel
    • Szívvonal
    • Férfiszempont
  • STYLELIFE
    • Gasztronómia
    • Otthon & Design
    • Egészség
    • Fitness
    • Stylebusiness
    • Utazás
    • Esküvő
    • Stylekids
    • Style family
  • STYLE LOUNGE
  • STYLENEWS
    • Aktuális
    • Interjúk
    • Mobility
    • Style ART
    • Kultúr-kitérő
    • Rendezvények
  • STYLEHOME
Trendek:
Életstílus
Stylelife - Mi történik a héten?    2025.12.01-07.

Mi történik a héten? 2025.12.01-07.

Stylelife
Stylenews - Mindent a Mikulásról

Mindent a Mikulásról

Stylenews
Keresd a nőt! - Én nem akarom eladni magam

Én nem akarom eladni magam

Keresd a nőt!
Mobility - Manga Panda - Lexus Rz 300e Teszt

Manga Panda - Lexus Rz 300e Teszt

Mobility
Gasztronómia - 10 különleges forró csoki

10 különleges forró csoki

Gasztronómia
Divat & Stílus - Stílusiskola: így viselj fekete miniszoknyákat

Stílusiskola: így viselj fekete miniszoknyákat

Divat & Stílus
Keresd a nőt! - Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak

Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak

Keresd a nőt!
Stylelife - Táplálkozási problémák és hiányállapotok kutyáknál – amikor a bőr és a szőr jelez először

Táplálkozási problémák és hiányállapotok kutyáknál – amikor a bőr és a szőr jelez először

Stylelife
Keresd a nőt! - Mozaikcsalád – 'A mostoha'

Mozaikcsalád – 'A mostoha'

Keresd a nőt!
Keresd a nőt! - Amikor mindenki jobban tudja nálad, hogy neked mi a jó

Amikor mindenki jobban tudja nálad, hogy neked mi a jó

Keresd a nőt!
  1. STYLELIFE
  2. Mi történik a héten? 2025.05.12-18.

Mi történik a héten? 2025.05.12-18.

  • 2025. május 12.
  • Komment

Izgalmas hét elé nézünk, ugyanis ismét belepiszkálnak egy picit ebbe a (látszólag) nyugodt közegbe Odafentről. Több kvadrát és irányt, stabilizálást adó hatás is indul a héten, megspékelve egy molotov koktéllal egyenértékű Teliholddal.

  Megosztás Küldés

 Erősen indítjuk ezt a hetet, ugyanis két jelentős hatás aktiválódik hétfőn: a fő jelölő Nap együttállásba lép a célokat, perspektívákat és innovációkat szimbolizáló Uránusszal a Bikában, este pedig lesz egy Telihold a Bika-Skorpió tengelyen. Hűűűűha. A Nap-Uránusz együttállás egy igazi belső forradalmat hozhat egyén szintjén. Benne lehetnek váratlan fordulatok és irányváltások, lázadás az újért és a szabadságért, furcsán innovatív gondolatok és célok bukkanhatnak fel. Ez önmagában egy nagyon szuper konstelláció, mert a forradalmi jellege mellett valóban olyan utakra terelhet, ahol egy új ÉN születhet meg… de érdemes felkészíteni magunkat, hogy ez kiszámíthatatlan fordulatokat is generálhat. Igen ám… de este lesz pontos a Telihold, ugyanis a Hold a Skorpióban, az imént említett Nap pedig a Bikában kerül egymással szembenállásba, együtt az Uránusszal. Ez belepiszkálhat a mélységeinkbe, a titkolni vágyott árnyék részünk felszínre törhet, hogy azt végre át tudjuk alakítani. A Skorpió és az Uránusz együttese elég robbanékony, így próbáljuk féken tartani a hirtelen felbuggyanó indulatokat, főleg, ha azok indokolatlanok és nem objektív az, amiért túlcsordulunk. Ha van lehetőségünk, hétfőn töltekezzünk a természetben, földeljük le, lélegezzük ki a frusztrációnkat. A forradalmi jelleg természetesen jöhet, ha a 3D-ben, a valóságban is indokolt a lázadás, nem pedig egy Belső Gyermek téma akar így kipörögni (éljen a fokra pontos Merkúr-Pluto kvadrát jeligére).

Mi történik a héten? 2025.05.12-18. - STYLELIFE -  -   %23ernstbarbiasztrologia %23asztrologia, asztrológia, heti horoszkóp,

 
Kedden a Hold már a Nyilasban halad és itt jár majd csütörtök estig, így ezalatt a pár nap alatt töltekezzünk érzelmileg, pláne, ha a hétfői Mónika só többet vett ki a rendszerünkből, mint ami jól esett volna.
 
Szerdán három hatás is indul, a mérleg mindkét serpenyőjébe pakolva. Aktiválódik az Oroszlán Mars és a Bika Merkúr kvadrátja. Ez az aktív, tevékeny énünknek ad majd egy kis kínlódást… pláne, ha nagyon be akarnánk hozni magunkat a (kül)világi tevékenységeinkben. Érdemes figyelni, hogy ne forgácsolódjunk szét, ne menjen át ez az egész izzadós kínlódásba és erőlködésbe. Azt is tartsuk szem előtt, hogy az Oroszlán Mars túlzottan előtérbe helyezheti az ént, a Merkúr pedig ugye az, aki ezt kifejezi, így az én képviselete, az ego és önMAGunk kifejezése, a gondolataink és a kommunikcáiónk, a cselekedetink kerülhetnek konfliktusba egymással. Kimondjam vagy ne? Beleálljak vagy ne? Szerdán aktiválódik egy hosszabb hatás is: az Ikrek Jupiter és a (még) Halak Szaturnusz kvadrátja. Ez tipikusan olyan hatás, ami nem feltétlen a napi dolgainkba piszkál bele, sokkal mélyebbre nyúl, és azt a bizonyos láthatatlan, mély folyamatot birizgálja meg bennünk. Elbizonytalanodhatunk a hitünkben, legyen szó akár Istenről, spiritualitásról, az Életről vagy a MAGunkba vetett hitről. Ráláthatunk olyan helyzetekre, amik igazságtalanok, ahol alárendelődünk és lemondunk magunkról, ahol nem képviseljük a saját igazságunkat, ne tartjuk-védjük a határainkat, így az nem lesz időtálló, valódi érték, stabil. Mivel a Szaturnusz még a Halakban jár, együttállásban a Kos Neptunusszal, így ez hozhat magával szomorúságot, melankóliát is. Egy biztos: ezek a furcsán frusztráló helyzetek segítenek minket hosszútávon abban, hogy egy egészségesebb, bölcsebb, stabilabb, „felnőttebb” én jelenhessen meg a folyamat végén. Hogy ne szakadjunk be teljesen, természetesen érkezik a felmentő sereg is a Nap-Szaturnusz szextilje képében. Ez a fényszög lesz az, ami segít jó értelemben lassítani ezt az egészet, támogatja a racionális hozzáállást, így segítve minket, hogy leföldeljük azt az ÉN-t, aki tartja a határait, valódi értékeket alkot és képvisel.
 
Csütörtökön kapunk egy jó kis derékszögű háromszöget, azaz kettőt. Szembenállásba kerül egymással a Nyilas Hold és az Ikrek Jupiter, miközben ez utóbbi fokra pontos kvadrátban lesz a Holdcsomópontokkal. Bezavarodhatunk a régi és az új témáiba, a monoton napi teendőkbe, a szürke hétköznapokba, valamint az intuitív, békére törekvő oldalunk ellentéteibe. Erősen igazság, bölcsesség vs. érzelmek lesz a töltet, a Nyilas és a Jupiter ráadásul a nagyító jellege miatt adhat egy alapot arra is, hogy túl grandiózusan éljük meg ezt az egészet. Legyünk tisztában ennek az energetikai hátterével és, ha nyakon csípjük magunkban ezt a belső feszültséget és ide-oda lépegetést, keressünk egy biztonságos közeget a kiadásukra. Cserébe kioldódik a Merkúr és a Pluto kvadrátja, így egy jó adag feszkó mehet ki a rendszerből Belső Gyermek és önmagunk kifejezésének témáiban.
 
A Hold pénteken már a Bakban jár és itt halad vasárnap délig, így a hétvége alkalmas a rendrakásra, szanálásra, befelé figyelésre. Megjelenhet az ilyenkor szokásos magányra való vágy, de akár azt is tapasztalhatjuk, hogy minden ránk hárul és egyedül kell a vállunkon vinni a világ súlyát.
 
Szombaton indul egy újabb segítő fényszögkapcsolat, ugyanis a Nap és a Nagy Gyógyító Neptunusz lépnek egymással szextil fényszögkapcsolatba. A Kos Neptunusz segít, hogy kiálljunk magunkért, gyógyítja a „kicsi ént” és leleplezi az álomszerű kapcsolódásokat. A Bikában együtt áll a Nap az Uránusszal, új irányok jelennek meg, amiket manifesztálni is tudunk. Ez a kettő most lágyan kezd összeolvadni, segíti a Neptunusz az identitásunk, életvezetésünk gyógyulását és lehet, hogy egy picit le is tompítja a fent részletezett fényszögek által generált feszültséget is.
 
Egy mini forradalom azért vasárnapra is becsúszik, ugyanis a Hold a Vízöntőbe lépve egyből a Plutoval találkozik. Ráadásul trigonban lesznek a Nap-Uránusz párossal, szextilben a Szaturnusz-Neptunusz együttállással. Engedjünk ennek az átalakulásnak! Fussanak ki végre azok a hitrendszerek, szokások, kapcsolatok, amiknek már rég lejárt az ideje és csak megszokásból cipeljük. Hiába nem látjuk még tisztán a végcélt, megéri odaadni MAGunkat ennek az egésznek.
 
#ernstbarbiasztrologia #asztrologia

  •   #ernstbarbiasztrologia #asztrologia asztrológia heti horoszkóp

Tetszett a cikk? Oszd meg másokkal is!

  Megosztás Küldés

Szólj hozzá a cikkhez

Stylemagazin.hu

    Kapcsolódó cikkek
    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád?
    • Keresd a nőt!
    Mi történik a héten?  2025.11.17-23. - Stylelife, divat, életmód, stílus
    Mi történik a héten? 2025.11.17-23.
    • Stylelife
    Férfiak lélektana a horoszkóp szerint II.
    Mi történik a héten? 2025.11.10-16.
    Heti top 10A hét legjobb írásai
    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád?
    • Keresd a nőt!
    10 film, ami után elhiszed, hogy létezik az az egy, igaz szerelem - Stylenews, divat, életmód, stílus
    10 film, ami után elhiszed, hogy létezik az az egy, igaz szerelem
    • Stylenews
    Addig tényleg nem számít komolynak egy kapcsolat, amíg nincs közös életterület? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Addig tényleg nem számít komolynak egy kapcsolat, amíg nincs közös életterület?
    • Keresd a nőt!
    30 romantikus vígjáték téli estékre
    Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak
    Nők, a kombinálás mesterei
    Öreg lelkek felnőtté válása
    10 különleges forró csoki
    5 dolog, amit senki sem mond el, mielőtt elkezdesz jógázni
    A tökéletes téli édesség: gőzgombóc recept

    Kapcsolódó cikkek

    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád?

    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád?

    Mi történik a héten?  2025.11.17-23.

    Mi történik a héten? 2025.11.17-23.

    Férfiak lélektana a horoszkóp szerint II.

    Férfiak lélektana a horoszkóp szerint II.

    Mi történik a héten?  2025.11.10-16.

    Mi történik a héten? 2025.11.10-16.

    Ezek a csillagjegyek képesek jó kapcsolatot ápolni az exekkel

    Ezek a csillagjegyek képesek jó kapcsolatot ápolni az exekkel

    Mi történik a héten? 2025.11.03-09.

    Mi történik a héten? 2025.11.03-09.


    @StyleHu követése

    Kövess minket Instagramon

    RSS csatornáink
    Legfrissebb cikkek
    Divat & Stílus
    Szépség
    Életmód
    Otthon & Design
    Stylelife

    DIVAT&STÍLUS

    • Hírek
    • Stílusiskola
    • Celebrity

    SZÉPSÉG

    • Smink
    • Bőrápolás
    • Hajápolás
    • Illatok

    KERESD A NŐT

    • Fesztelen mindennapok
    • Lélekhangok
    • Férfi szemmel
    • Szívvonal
    • Férfiszempont

    STYLELIFE

    • Gasztronómia
    • Otthon & Design
    • Egészség
    • Fitness
    • Stylebusiness
    • Utazás
    • Esküvő
    • Stylekids
    • Style family

    STYLE LOUNGE

    STYLENEWS

    • Aktuális
    • Interjúk
    • Mobility
    • Style ART
    • Kultúr-kitérő
    • Rendezvények

    STYLEHOME

    • kapcsolat
    • jogi nyilatkozat
    • impresszum
    • adatvedelem
    • rss
    © Stylemagazin.hu Copyright 2007-2025 | WebSite NetSolution Media Zrt.
    • STYLE.HU

      Élni tudni kell

    • DIVAT&STÍLUS
      • Hírek
      • Stílusiskola
      • Celebrity
    • SZÉPSÉG
      • Smink
      • Bőrápolás
      • Hajápolás
      • Illatok
    • KERESD A NŐT
      • Fesztelen mindennapok
      • Lélekhangok
      • Férfi szemmel
      • Szívvonal
      • Férfiszempont
    • STYLELIFE
      • Gasztronómia
      • Otthon & Design
      • Egészség
      • Fitness
      • Stylebusiness
      • Utazás
      • Esküvő
      • Stylekids
      • Style family
    • STYLE LOUNGE
    • STYLENEWS
      • Aktuális
      • Interjúk
      • Mobility
      • Style ART
      • Kultúr-kitérő
      • Rendezvények
    • STYLEHOME
    • MENSTYLE.HU