Ne maradj le a legjobb írásainkról!

Kövess minket Facebookon.

Stylemagazin

bezárom

www.stylemagazin.hu
  • STYLE.HU

    Élni tudni kell

  • DIVAT&STÍLUS
    • Hírek
    • Stílusiskola
    • Celebrity
  • SZÉPSÉG
    • Smink
    • Bőrápolás
    • Hajápolás
    • Illatok
  • KERESD A NŐT
    • Fesztelen mindennapok
    • Lélekhangok
    • Férfi szemmel
    • Szívvonal
    • Férfiszempont
  • STYLELIFE
    • Gasztronómia
    • Otthon & Design
    • Egészség
    • Fitness
    • Stylebusiness
    • Utazás
    • Esküvő
    • Stylekids
    • Style family
  • STYLE LOUNGE
  • STYLENEWS
    • Aktuális
    • Interjúk
    • Mobility
    • Style ART
    • Kultúr-kitérő
    • Rendezvények
  • STYLEHOME
Trendek:
Életstílus
Stylelife - Mi történik a héten?    2025.12.01-07.

Mi történik a héten? 2025.12.01-07.

Stylelife
Stylenews - Mindent a Mikulásról

Mindent a Mikulásról

Stylenews
Keresd a nőt! - Én nem akarom eladni magam

Én nem akarom eladni magam

Keresd a nőt!
Mobility - Manga Panda - Lexus Rz 300e Teszt

Manga Panda - Lexus Rz 300e Teszt

Mobility
Gasztronómia - 10 különleges forró csoki

10 különleges forró csoki

Gasztronómia
Divat & Stílus - Stílusiskola: így viselj fekete miniszoknyákat

Stílusiskola: így viselj fekete miniszoknyákat

Divat & Stílus
Keresd a nőt! - Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak

Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak

Keresd a nőt!
Stylelife - Táplálkozási problémák és hiányállapotok kutyáknál – amikor a bőr és a szőr jelez először

Táplálkozási problémák és hiányállapotok kutyáknál – amikor a bőr és a szőr jelez először

Stylelife
Keresd a nőt! - Mozaikcsalád – 'A mostoha'

Mozaikcsalád – 'A mostoha'

Keresd a nőt!
Keresd a nőt! - Amikor mindenki jobban tudja nálad, hogy neked mi a jó

Amikor mindenki jobban tudja nálad, hogy neked mi a jó

Keresd a nőt!
  1. KERESD A NŐT
  2. Férfiszempont
  3. Férfiszempont: Ami a vágyat fenntartja

Férfiszempont: Ami a vágyat fenntartja

  • 2021. szeptember 19.
  • Komment

Ha azt mondom szex, akkor a legtöbb esetben, ha már őszintén tudunk erről beszélni, azonnal jön a reakció: De hát nincs vágy.

  Tetszik
2875
  Megosztás Küldés

Aztán a legtöbben persze ezt összekeverik azzal az érzéssel, hogy hiányból, vagy szükségből fakadóan akarnak szexelni. Vagy valami külső forrással próbálnak izgalmat teremteni, hogy valahogy összejöjjön a szex. Akarunk szexelni, de mivel nem inden szex jó, ezért  a kedv, és a bennünk levő igény csökkenni kezd. Azaz a szex valójában nem unalmas, hanem csak középszerű, netán rossz. Azt meg ki akarja újra és újra?

Ha meg elakad az egész, persze a biológiai funkcióink miatt csak kellene valami kiütés. Ezért a gerjedelmünk egy idő után szeretne valami. De a másik, még az előző nem túl jó élmény miatt, annyira nem támogatja a szexet. Aztán persze ott van az is, majd szerelmet mímelünk és akkor hátha nyitottabb lesz a másik is arra. De az intimitás hiányt szexszel kezelni megint félrecsúsztatja a dolgot.

Keresünk külső forrást, amit általában ajánlani szokta: fehérnemű. szexuális játékszerek, swinger, netán harmadik fél és még sok más. De ennyi lenne a szexünk? Egy külső forrás hatása a nemiszervünkre és mehet az aktus?

És itt van az a pont, hogy maga a klasszikus előjáték is sok esetben mennyire hibás. Orálisan, kezekkel, masszázsokkal próbáljuk a másik fél nemiszervében izgalmat csempészni, hogy aktus képessé váljon.

Férfiszempont: Ami a vágyat fenntartja - KERESD A NŐT  - Férfiszempont - hummel zsolt, intimitasgourmet, szex,

A vágy viszont bennünk van, rólunk szól. Nem kintről indul, hanem pont belőlünk árad kifelé. A vágy, a bennünk lévő zsigeri vágy az, ami elindít a másik felé.
A következő vágyakat különböztetem meg:

Sóvárgás, gerjedelem, kanosság 
Egy szimpla testi vágyakozás arra, hogy kielégítsük saját igényünket. Egy orgazmussal elégedettek is vagyunk, nincs szükség érzelmekre se. Ez megvalósulhat alkalmi, de akár – sajnos – tartós kapcsolatban is. Ez nem az a tiszta dugás, amiről írtam, ez csak tényleg önző reszelés.
Izgalom

Mikor úgy érezzük valami nem megy, hiányzik a libidó, akkor külső forráshoz nyúlunk. Eszközök, helyzetek, más személyek, irányzatok. valami ami ad egy ingert, hogy aktus képesekké váljunk.

Fétis
Amikor a vágy egy dologra fókuszál, semmi más nem tud kielégülést adni, csak az az egy megélés, ami persze lehet bármi. Valahol elakadunk benne, és dobozba zárjuk. De ne higgyük, hogy ez csak például egy cipőfétis lehet, ugyanúgy ide sorolnám azt is, amikor valaki valamilyen meditációban kezd hinni.
Szerelmi vágy
Imádjuk, szeretjük a másikat, akarjuk őt. Bármit megtennénk érte, közben valahol magunkat veszítjük el. Hisz szeretjük a másikat, azt tesszük, ami neki jó. “Ha szeretsz, ugye megteszed.” Nagyon jó lenne ez, csak maga a szerelem érzése fontosabb, mint a másik, de főleg mint mi magunk. Csakhogy a vágyaink nem lesznek azonos szinten: lesz orgazmus, lesz csodás kapcsolódás, de az igazi gyönyör elmarad.

Az önazonos vágy
Ez a tiszta vágy, nincs benne elvárás vagy kényszer. Nem korlátoz, hanem szó szerint felszabadít. Konszenzust kötünk; nemcsak magunk előtt, hanem a másik előtt is teljesen feltárjuk magunkat. Bizalmat teremtünk, társai leszünk egymásnak önmagunk intimitásában.

A vágy összekapcsol minket, bizalmat szavazunk egymásnak. Megteremtjük az intimitásunkat, az intim teret, ahol mi ketten, egymásra vágyva, mindent megélünk, ami mi ketten vagyunk. Nincs benne határ, idő, mert ahogy korábban is írtam, mindent elérhetünk, de semmit sem várunk el.

Persze ehhez az kell, hogy két olyan ember kapcsolódjon, akik már tisztában vannak szuverén szexualitásuk minden részletével, és képesek ezt úgy megosztani a másikkal, hogy közben önmagunkat élik meg.

Mondhatnánk, hogy akkor egy ilyen szép úton a szex meg is van oldva. A gond az, hogy hiába a nagyon jó szex, ez önmagában kevés lesz. Kevés lesz ahhoz, hogy ez a vágy fennmaradjon, ahhoz meg végképp, hogy egy kapcsolat. Sajnos gyakran látom, hogy a szexet eszközként használják párkapcsolat fenntartáshoz, vagy épp szerelem fenntartáshoz, vagy épp annak teremtéséhez.

De akkor mi az ami ezt képes lesz mégis stabilan fenntartani.

1 / 2. oldal
Következő

  • hummel zsolt intimitasgourmet szex

Tetszett a cikk? Oszd meg másokkal is!

  Tetszik
2875
  Megosztás Küldés

Szólj hozzá a cikkhez

Elmúltál 18 éves?

Az oldalon található tartalmak a médiaszolgáltatásokról és a tömegkommunikációról szóló törvény besorolása szerint a kiskorúakra veszélyes kategóriába tartoznak. Ha te kiskorú vagy, semmiképp ne nézd meg őket. Ha felnőtt vagy, és szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot. Ha felnőtt vagy, kattints az igenre.


Igen Nem

Stylemagazin.hu

    Kapcsolódó cikkek
    Férfiszempont: ezért nem kellenek a nők szex után - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Férfiszempont: ezért nem kellenek a nők szex után
    • Keresd a nőt!
    Nincs olyan, hogy valaki jó az ágyban - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Nincs olyan, hogy valaki jó az ágyban
    • Keresd a nőt!
    Mi kell a jó szexhez?
    Az okos lányok nem vetkőznek az első randin
    Heti top 10A hét legjobb írásai
    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Milyen csillagjegyű társ illik hozzád?
    • Keresd a nőt!
    10 film, ami után elhiszed, hogy létezik az az egy, igaz szerelem - Stylenews, divat, életmód, stílus
    10 film, ami után elhiszed, hogy létezik az az egy, igaz szerelem
    • Stylenews
    Addig tényleg nem számít komolynak egy kapcsolat, amíg nincs közös életterület? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Addig tényleg nem számít komolynak egy kapcsolat, amíg nincs közös életterület?
    • Keresd a nőt!
    30 romantikus vígjáték téli estékre
    Ezeket a dolgokat szeretnénk megkapni tőletek, Férfiak
    Nők, a kombinálás mesterei
    Öreg lelkek felnőtté válása
    10 különleges forró csoki
    5 dolog, amit senki sem mond el, mielőtt elkezdesz jógázni
    A tökéletes téli édesség: gőzgombóc recept

    Kapcsolódó cikkek

    Férfiszempont: ezért nem kellenek a nők szex után

    Férfiszempont: ezért nem kellenek a nők szex után

    Nincs olyan, hogy valaki jó az ágyban

    Nincs olyan, hogy valaki jó az ágyban

    Mi kell a jó szexhez?

    Mi kell a jó szexhez?

    Az okos lányok nem vetkőznek az első randin

    Az okos lányok nem vetkőznek az első randin

    Szex az első randin?

    Szex az első randin?

    Előbb a szex, aztán kiderül, hogy megéri-e a nő

    Előbb a szex, aztán kiderül, hogy megéri-e a nő


    @StyleHu követése

    Kövess minket Instagramon

    RSS csatornáink
    Legfrissebb cikkek
    Divat & Stílus
    Szépség
    Életmód
    Otthon & Design
    Stylelife

    DIVAT&STÍLUS

    • Hírek
    • Stílusiskola
    • Celebrity

    SZÉPSÉG

    • Smink
    • Bőrápolás
    • Hajápolás
    • Illatok

    KERESD A NŐT

    • Fesztelen mindennapok
    • Lélekhangok
    • Férfi szemmel
    • Szívvonal
    • Férfiszempont

    STYLELIFE

    • Gasztronómia
    • Otthon & Design
    • Egészség
    • Fitness
    • Stylebusiness
    • Utazás
    • Esküvő
    • Stylekids
    • Style family

    STYLE LOUNGE

    STYLENEWS

    • Aktuális
    • Interjúk
    • Mobility
    • Style ART
    • Kultúr-kitérő
    • Rendezvények

    STYLEHOME

    • kapcsolat
    • jogi nyilatkozat
    • impresszum
    • adatvedelem
    • rss
    © Stylemagazin.hu Copyright 2007-2025 | WebSite NetSolution Media Zrt.
    • STYLE.HU

      Élni tudni kell

    • DIVAT&STÍLUS
      • Hírek
      • Stílusiskola
      • Celebrity
    • SZÉPSÉG
      • Smink
      • Bőrápolás
      • Hajápolás
      • Illatok
    • KERESD A NŐT
      • Fesztelen mindennapok
      • Lélekhangok
      • Férfi szemmel
      • Szívvonal
      • Férfiszempont
    • STYLELIFE
      • Gasztronómia
      • Otthon & Design
      • Egészség
      • Fitness
      • Stylebusiness
      • Utazás
      • Esküvő
      • Stylekids
      • Style family
    • STYLE LOUNGE
    • STYLENEWS
      • Aktuális
      • Interjúk
      • Mobility
      • Style ART
      • Kultúr-kitérő
      • Rendezvények
    • STYLEHOME
    • MENSTYLE.HU