Kulcsszó keresés /

Stílusiskola: így szurkolhatsz szuper trendin a magyar sportolókért és csapatokért

• 2024. április 11.

Az idei év kétségtelenül a sport körül forog, hiszen közeleg a 2024-es labdarúgó Európa-bajnokság, illetve az párizsi olimpia. Ráadásul jócskán lesz lehetőségünk arra, hogy magyar sportolóknak és csapatoknak szurkoljunk, ami még izgalmasabbá teszi majd a nyári szezont. Na de mire lehet szüksége egy igazi szurkolónak a hangján és lelkesedésén kívül? Természetesen olyan szettekre, amelyekkel megmutathatja, hogy melyik nemzet sportolóiért dobog a szíve!

olvass tovább

Hazai közönség előtt állt dobogóra Kiss Norbert

• 2019. június 25.

Hazai futamán dobogóra állhatott Kiss Norbert. A kamion Európa-bajnokságban szereplő magyar versenyző a sorozat második fordulóján mind a négy versenyen pontot szerzett a Hungaroringen. A Tankpool24 szombathelyi pilótája egy harmadik, egy ötödik és két hatodik hellyel zárta a magyarországi fordulót.

Dobogóval hálálná meg szurkolóinak a biztatást Kiss Norbert a Hungaroringen

• 2019. június 20.

Második hétvégéjén Magyarországra érkezik a kamion Európa-bajnokság mezőnye. A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert hazai pályáján mindenképp szeretne dobogóra állni, hogy így köszönje meg szurkolóinak és támogatóinak az évek óta tartó töretlen bizalmat és biztatást. A német Tankpool24 csapat magyar versenyzője futamgyőzelemmel kezdte a FIA ETRC 2019-es évadát: Misanóban esős futamban állhatott a dobogó tetejére.

Soundra jöttek a röpis lányok

• 2015. július 13.

A magyar női röplabda válogatott 28 év után kijutott a szeptemberi Európa-bajnokságra, így a lányok egész nyáron edzőtáborban vannak, semmi nyaralás, semmi buli. Épp csak a kéthetes júliusi szünetben van ez alól kivétel. A csapat két tagja jól ki is használta ezt, Dobi Edina és Szakmáry Gréta a Balaton Soundot választotta kikapcsolódásnak.

Döntőben a férfi pólócsapat

• 2014. július 26.

A margitszigeti férfi vízilabda Európa-bajnokság elődöntőjében a magyar válogatott 8–7-re legyőzte Olaszországot, ezzel bejutott a vasárnapi fináléba, ahol Szerbia lesz az ellenfele.

Keserű spanyol tánc

• 2014. július 24.

A margitszigeti vízilabda Európa-bajnokság női elődöntőjében a magyar válogatott nagy csatában végül 9–8-as vereséget szenvedett Spanyolországtól, így a bronzért játszhat az olasz válogatottal.