Kulcsszó keresés /

Hamarosan 7 kategóriában osztják ki a Leader Of The Year díjakat

• 2022. november 26.

A minap lezajlott a személyes meghallgatása annak a huszonegy üzleti példaképnek, sikeres üzletembernek, akik a szakmai zsűri előtt mérték össze tudásukat, rátermettségüket. Közülük kerül ki az az egy, aki december 2-án, a Leader Of The Year díjkiosztó gáláján a saját kategóriájában magasba emelheti a díszes trófeát.

olvass tovább

Ezüstös az első

• 2019. szeptember 20.

Mármint az első igazi versenyben szerzett igazi győzelmi trófea mely a Gender Racing Team legfiatalabb versenyzőjének Gender Tomikának a polcára kerülhetett a hétvégén az ausztriai Bruckban a Speedworld gokart versenypályán az MGSZ Rotax MicroMax kategória Calvita Kupájában.

Megvan az idei első bajnoki cím!

• 2019. szeptember 13.

A hétvégén Brnoban zajló bajnoki forduló a több futamgyőzelem mellett egy bajnoki címet is hozott a Gender Racing Team számára! Hefler Róbert kiegyensúlyozott, magabiztos autózással gyűjtötte be az FIA Közép Európa Zóna Trófea Formula Renault Kupájának a bajnoki címét lengyel ellenfele előtt!

A trófeavadászat lélektana

Amikor valaki tele van elfojtott, ki nem mondott kisebbrendűségi érzéssel, ezt önmagában nem tudatosítja és nem törekszik önmaga megerősítésére....nos ilyenkor öntudatlan kompenzációképpen elkezdünk olyan embereket és helyzeteket keresni, amikről úgy érezzük, hogy emeli az értékünket...Például sikerek a másik nemnél, hódítások...Annak, aki megteheti...

Trófeát vehetett át a somlói Kreinbacher Birtok a pezsgők Oscarján

• 2016. szeptember 05.

A Champagne és Pezsgő Világbajnokság díjátadó gáláján a mindössze 20 trófea, ezen belül a 11 National Champions nagydíj egyikét vehette át a somlói Kreinbacher Birtok. Miután Prestige Brut és Brut Classic 2011 Magnum pezsgőjükért megkapták az első hazai aranyérmeket, utóbbit Londonban a Best Hungarian Sparkling Wine trófeával díjazták. Az abszolút világbajnok a Louis Roederer Cristal 2002 Magnumja lett, míg a legjobb nem évjáratos champagne a Charles Heidsieck Brut Réserve, amely a 25. Budapesti Borfesztiválon is kóstolható lesz.

NÉMETORSZÁG A VILÁGBAJNOK!

• 2014. július 14.

A legjobb válogatott nyerte a 2014-es világbajnokságot, Németország megdicsőült, és 1990 után negyedszer hódította el a világbajnoki trófeát. A mérkőzés egyetlen gólját a csereként beállt Mario Götze szerezte.

Egy emlékezetes affér krónikája

• 2014. július 12.

Egész életemben a ‘Ne házasodj a pénzbe, keresd meg magadnak’ elvről papoltam, és gondoltam teljes magabiztossággal, hogy trófeafeleségnek lenni egy másodrangú életforma, szóval elhiheted, hogy nem terveztem az affért Mr. Remarkable-lal, a Tinder döntött helyettem.